Menu Zavřeno

Kancelářské prostory

Partyzánská 1461/49, Bruntál

Cena:

od 1.100,- Kč/ m/ rok

Rozměry:

od 13 m2 do 46 m2

Součástí ceny za nájem je připojení k internetu, běžná spotřeba elektrické energie a úklid společných prostor

V ceně nejsou zahrnuty zálohy na služby spojené s užíváním prostoru sloužícího podnikání (teplo, vodné a stočné). Zálohy se odvíjí od spotřeby uživatele prostoru sloužícího podnikání a jsou hrazeny měsíčně spolu s nájmem.

Pronájem bytu 3+1 v bytovém domě (Dvorce u Bruntálu)

Pronájem bytu 3+1 v II.nadzemním podlaží v panelovém bytovém domě. Bytový dům se nachází v centru obce. Součásti nájemného nejsou zálohy na služby spojené s užíváním bytu (vodné a stočné, společné prostory, STA). Nájemník si hradí sám dodávku elektrické energie a teplo.

Pronájem rodinného domu (Václavov u Bruntálu)

Pronájem rodinného domu 3+1. Dům se nachází na začátku obce u komunikace č.11. K domu náleží velká zahrada. Před domem je autobusová zastávka meziměstské dopravy. Součástí nájmu nejsou platby za služby spojené s užíváním domu. Tyto si zajišťuje nájemník sám.

Pronájem bytu 2+1 v bytovém domě (Dvorce u Bruntálu)

Pronájem bytu 2+1 v II.nadzemním podlaží v panelovém bytovém domě. Bytový dům se nachází v centru obce. Součásti nájemného nejsou zálohy na služby spojené s užíváním bytu (vodné a stočné, společné prostory, STA). Nájemník si hradí sám dodávku elektrické energie a teplo.